SPAIN I LOVE YOU!
Dobrodoshli na forum o Španiji...Hvala na registraciji i nadamo se da cete se zabaviti i biti redovni!

ADMIN TEAM
SPAIN I LOVE YOU!
Dobrodoshli na forum o Španiji...Hvala na registraciji i nadamo se da cete se zabaviti i biti redovni!

ADMIN TEAM
SPAIN I LOVE YOU!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na forum o ovoj predivnoj državi.Saznajte sve!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Komentarisanje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sanja94
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
Sanja94


Broj poruka : 8861
Godina : 30
Lokacija : Španija
Ikonica : Komentarisanje 2vb7j1v
Vashe ime : Sanja
Datum upisa : 15.02.2008

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Apr 10, 2010 3:17 pm

Ova tema je predvidjena za komentarisanje....pitajte nas ako neshto nije jasno...kako da skinete epizode i sl...
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
¿coka?


Broj poruka : 181
Vashe ime : Andrea
Datum upisa : 09.05.2010

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Jun 12, 2010 2:08 pm

Jao kako su dobre sve serije! Jako su dobre postave i obavezno cu pogledati neke od njih.
Jako sam odusevljena sa Acusados, jer tu glume Natalia i ova iz 9 sezone iz Pakovog sveta, obavezno cu i pogledati Inocentes, zbog Michelle a ovaj drugi glumac ne znam ko je al je na slici prelep. Gavilanes takodje ne izgleda lose, ne znam nikog iz postave, ali izgledaju okej, Lex naravno zbog Clare i Marte. Fisica o quimica me bas interesuje, ima odlicnu postavu, a odusevljena sam sto Angie glumi u Los Protegidos. Odlicno sve u svemu! Da nema ovog foruma i Sanje ne bih znala ni za sta od ovoga. :D HVALA!
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
Sanja94


Broj poruka : 8861
Godina : 30
Lokacija : Španija
Ikonica : Komentarisanje 2vb7j1v
Vashe ime : Sanja
Datum upisa : 15.02.2008

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Jun 12, 2010 4:29 pm

Ma nishta.....i dalje cu vas obaveshtavati o svemu....sve su serije odlicne...ali iskljucivo sam vezana za El Internado....Shto se tice tog glumca shto glumi sa Michelle njegovo ime je Alex Gonzalez i on je u LEX-u par sa Clarom.Prelepi su....
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
¿coka?


Broj poruka : 181
Vashe ime : Andrea
Datum upisa : 09.05.2010

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Jun 12, 2010 4:37 pm

aaaaaaaaaaaa sad sam gledala neke slike... prelep je!!!!!!!! jedava cekam da gledam!
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
¿coka?


Broj poruka : 181
Vashe ime : Andrea
Datum upisa : 09.05.2010

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySre Okt 20, 2010 5:20 pm

Jao bre... Sada kad sam bila u Spaniji, stigla sam malo da gledam i njihovu televiziju.
I to samo kanal Antena 3. Naravno, slusala sam i vesti i kuvara, ali sam bez obzira na to bila srecna jer sve vreme slusam spanski. :D
Cesto se vrtela reklama za film La Princesa de Eboli, sa Belen Rueda i Hugom Silva, koji su trebali da puste tamo, zapravo i jesu, ali tek nakon sto sam ja otisla.
Inace, odgledala sam i poslednju epizodu serije El Internado, koja se prikazivala tamo. (:
Samo sam to uspela od tih zanimljivih stvari da uhvatim, jer ipak, ja sam imala slobodno samo 2 do 3 sata uvece u sobi. :D

Malo odstupam od teme, ali morala sam ovo da podelim sa vama. :D
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
Sanja94


Broj poruka : 8861
Godina : 30
Lokacija : Španija
Ikonica : Komentarisanje 2vb7j1v
Vashe ime : Sanja
Datum upisa : 15.02.2008

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptyPet Okt 22, 2010 12:31 pm

Jao super....jer ti se svidja serija El internado?
Radim na prevodu serije i stigla sam do 3 sezone....
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
¿coka?


Broj poruka : 181
Vashe ime : Andrea
Datum upisa : 09.05.2010

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptyPet Okt 22, 2010 12:38 pm

Jao da! Mislim nisam ja nikad gledala tu seriju, vec sam videla samo kraj.
Ja i jos jedna moja drugarica smo se zainteresovale, tako da cu ja evo danas vec pogledati 1 epizodu a ona je stigla do 3. Uuuu cool! Inace ovaj lik na tvom avataru i potpisu je iz te serije, al on je koliko sam ja shvatila negativac?? :D
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
Sanja94


Broj poruka : 8861
Godina : 30
Lokacija : Španija
Ikonica : Komentarisanje 2vb7j1v
Vashe ime : Sanja
Datum upisa : 15.02.2008

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Okt 23, 2010 5:23 pm

Jeste on je negativac i to glavni, pojavljuje se tek u 5 sezoni ali ja ga obozavam, i nema veze shto je negativac, najlepshi je i najbolji zezator je.....obozavam ga, moja dusha Havijer Rios se zove...Ako zelish reguj sa na moj forum o seriji
http://elinternadoserbia.forummotion.com
I tamo imash i download serije i prevod do 3x03 epizode....tako da uzivaj....serija je vrh!
Prikazivala se i kod nas, trebala je skoro da pocne 5 sezona ali su prekinuli....tako da bzv...svejedno ja i josh neki prevodimo seriju tako da ce biti super....
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
¿coka?


Broj poruka : 181
Vashe ime : Andrea
Datum upisa : 09.05.2010

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Okt 23, 2010 7:17 pm

OOOO pa super! Regg cu se obavezno, ne brini. :D
Gde se i kad prikazivala kod nas? Pa jel ce pustati opet ili ne?? (:
Uuu kul. ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
Sanja94


Broj poruka : 8861
Godina : 30
Lokacija : Španija
Ikonica : Komentarisanje 2vb7j1v
Vashe ime : Sanja
Datum upisa : 15.02.2008

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Okt 23, 2010 7:26 pm

Prikazivala se na AXN tv....koliko sam je samo reklamirala, i na tvom forumu mislim da sam, niko nije hteo da se reguje, jer su mislili da je bzv serija, a u stvari najbolja je od svih pa cak i od seranovih. Ne znam da li ce je ponovo pushtati.
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
¿coka?


Broj poruka : 181
Vashe ime : Andrea
Datum upisa : 09.05.2010

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Okt 23, 2010 7:43 pm

Uh bre.
Koji je to kanal?
Ja ne znam ni dal ga imam?
E ne znam, onda tad nisam ni znala za seriju. (:
Pa isti je fazon kao i moj STNHP, jebiga nemam ni 50 clanova.
A te serije i ne mogu imati puno clanova jer se ne prikazuju kod nas.
Mada STNHP se i prikazivala al niko skoro nije ni gledao. -.-

Edit: Inace su me jako zainteresovale Aquila Roja i Tierra de Lobos, vidim da si ih skoro postavila. :D
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
Sanja94


Broj poruka : 8861
Godina : 30
Lokacija : Španija
Ikonica : Komentarisanje 2vb7j1v
Vashe ime : Sanja
Datum upisa : 15.02.2008

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySub Okt 23, 2010 10:25 pm

Axa...pocela sam da skidam Tierra de lobos, a uskoro cu i Aguilu roja.
Ima takodje i neka horor serija, u vezi duhova i tako toga, zove se Hay alguien ahi....meni se iskreno ne dopada. Ocekujem Los protegidos 2 sezonu i tako. Shto se tice kanala AXN, vishe ti nije potreban jer su prestali sa emitovanjem, ukoliko nastave sa 5 sezonom, javljam ti.

Skoro je na happy tv pocela jedna humoristicka shpanska serija- da crknesh od smeha- 7 vidas, svakog radnog dana od 18:30....pogledaj je soooper je...cak imash ovde download.

Takodje ti preporucujem seriju LEX, gde glumi Clara Lago i Alex Fernandez.Veruj mi, soooper je.
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Španija u tvom srcu
Španija u tvom srcu
¿coka?


Broj poruka : 181
Vashe ime : Andrea
Datum upisa : 09.05.2010

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptyNed Okt 24, 2010 8:19 am

Da, da, videla sam da je neki horor pa mi i nije nesto. (:
I Los Protegidos cekam i ja! :D
A da, ima ovde o toj seriji. Ajde videcu da pogledam.
Znam za Lex, i to moram pogledati. :D
Nazad na vrh Ići dole
markoelektro

markoelektro


Broj poruka : 4
Vashe ime : ***MaRkO***
Datum upisa : 26.11.2011

Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje EmptySre Jan 25, 2012 1:16 pm

Da li postoji mogucnost da seriju Aguila Roja ponovo okacis na neki drugi sajt jer su http://www.megaupload.com blokirali?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komentarisanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentarisanje   Komentarisanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentarisanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SPAIN I LOVE YOU! :: Download Zona :: Serije-
Skoči na: